
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Antires білий (AZ0472)
Стельові світильники - це не тільки практичний елемент дизайну інтер'єру, а й вагомий декоративний акцент. Правильно підібраний стельовий світильник може перетворити будь-яке приміщення, надавши йому неповторний характер і атмосферу. Серед широкого асортименту доступних моделей Azzardo Antires white (AZ0472) виділяється сучасним дизайном і універсальністю, ідеально поєднуючись з різними стилями оформлення.
Параметри світла та джерела світла
Білий підвісний світильник Azzardo Antires має п'ять джерел світла, що забезпечує рівномірне освітлення простору. Завдяки використанню лампочок з максимальною потужністю 40 Вт кожна, цей світильник забезпечує достатньо світла навіть у великих приміщеннях. Тип різьблення E27 дозволяє широкий вибір сумісних ламп, у тому числі енергозберігаючих світлодіодних.
Технічні характеристики та фізичні параметри
Azzardo Antires white - це підвісний світильник із вражаючими розмірами: ширина 60 см і висота 140 см. Діаметр абажура становить 60 см, що робить світильник яскравим декоративним елементом будь-якого інтер'єру. Завдяки використанню таких матеріалів, як метал і скло, лампа не тільки естетична, але й довговічна та легко чиститься.
Енергозбереження та відповідність стандартам
Лампа має клас енергоспоживання А, що означає високу енергоефективність і менші рахунки за електроенергію. Це особливо важливо в умовах зростання цін на енергоносії та е
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 140cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 5 źródeł |
| Кімната | Biuro, Jadalnia, Kuchnia, Salon, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 40W |
| Марка | Azzardo |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Ширина | 60cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

