


Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісний світильник Enigma P0513 Maxlight LED 4W 3000K з чорними кульками в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому вигляді, що створює низку можливостей для організації простору у вашому домі. Освітлення легко впишеться в кімнати з класичною і сучасною атмосферою, а його універсальна форма створить комфортну і затишну атмосферу, що сприяє відпочинку після дня, проведеного поза домом. вечори з коханими. Модель ENIGMA виготовлена з практичних і міцних матеріалів, що гарантує своїм користувачам радість і задоволення протягом багатьох років. Вишуканий чорний колір світильника робить його придатним як для світлого, так і для темного інтер'єру. Матеріали, які використовуються в лампі, - це метал і скло, що дозволяє легко доглядати за нею і підтримувати її в чистоті, має місце для 2 стаціонарних світлодіодних джерел світла і має ступінь герметичності IP20. Світильник має вбудований світлодіодний модуль з теплим кольором 3000K. Якщо ви не знаєте, який тип освітлення вибрати для дозвілля або офісу, то світильник серії ENIGMA точно підійде там, завдяки своїй ергономічній формі, ви можете адаптувати його до поточного або новоствореного розташування приміщення цією моделлю освітлення ви не тільки якісно підсвітите вибрані поверхні, але й отримаєте чудову та приємну для ока прикрасу, яка додасть інтер’єру неповторний вигляд та елегантність, водночас виділяючи його деталі та декор серед інших меблів та Інтер'єрні аксесуари чудово виглядають окремо або в поєднанні з іншими світильниками, тому їх можна адаптувати до різних типів приміщень. У комплект входить інструкція з експлуатації та елементи, необхідні для складання обладнання.< /p>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 2 źródła |
| Кімната | Biuro |
| Максимальна потужність лампи | 4W, 2W |
| Марка | Maxlight |
| Матеріал | Metal |
| Мoдель | Enigma |
| Нитка | LED |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колір | Białe |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Ширина | 40cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

