
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Код виробника 003064-021964 Тип лампи: підвісна Серія: Carlo Матеріал: сталь Покриття: матове Модель: CARLO Тип джерела світла: вбудований світлодіод Колір: золото Максимальна потужність [Вт]: 65 Тип захисту [IP]: 20 Кількість люменів: 3900 Кількість кельвінів: 4000 Висота [см]: 200 Діаметр [см]: 80+120
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 72cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 37 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Salon |
| Марка | Zuma Line |
| Матеріал | Metal, Tworzywo sztuczne, Akryl |
| Мoдель | PL210503-800+1200-GD |
| Нитка | LED |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колір | Złote |
| Ширина | 37cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

