

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Розміри виробу, вказані в описі, підвісний світильник MOOSEE AURELIA, елегантний світильник у сучасному стилі, його форма відсилає до галактики та створює унікальний асиметричний ефект , Аурелія також стане основним декоративним елементом будь-якого інтер'єру : 11 x D4 макс 60 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 60cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 60cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | Pozostałe |
| Кімната | Salon, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 40W |
| Марка | Moosee |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | G4 |
| Стиль | Nowoczesny, Glamour |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колір | Złote |
| Ширина | 60cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

