
Доставка зі складу 5-10 днів.
Найважливіша частина аранжування_x000D_ освітлення в кожній кімнаті є плафони. Їх функціональність_x000D_ має неоціненне значення — відіграє головну роль в основному освітленні, яке_x000D_ гармонійно освітлює всю кімнату.
Вибір стельового освітлення в_x000D_ EGLO забезпечить вас і вашу сім'ю продуктом, який буде сприятливим для вашого зору та самопочуття_x000D_ легка атмосфера. Як провідний виробник сучасного освітлення_x000D_ ми пропонуємо широкий вибір різноманітних продуктів, які ви легко підберете_x000D_ ваш дизайн інтер'єру.


Підвісна лампа_x000D_ білий для їдальні Eglo MONTEFIO 1 потрійний LED 93709
Освітлення_x000D_ внутрішній: ВИСИТЬ
Діаметр (см):_x000D_ 40
Зріст (см):_x000D_ 110
Низька лампочки:_x000D_ ІНТЕГРОВАНИЙ світлодіод
Потужність (Вт): 5
Кількість джерел_x000D_ світло: 3
Живлення: 230 В
Клас_x000D_ захист: IP20
Матеріал_x000D_ (описове): СКЛО,_x000D_ КРИШТАЛЬ, СТАЛЬ
Колір_x000D_ (описовий): БІЛИЙ,_x000D_ ПРОЗОРИЙ, ХРОМ
Регулювання_x000D_ висота/довжина: ТАК
Стиль: МОДЕРН
Застосування:_x000D_ ЇДАЛЬНА
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 87cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість джерел світла | 3 źródła |
| Кімната | Jadalnia |
| Максимальна потужність лампи | 5W |
| Марка | Eglo |
| Матеріал | Stal, Szkło |
| Нитка | LED |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Ширина | 40cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

