

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Розміри продукту вказано в описі
Підвісний світильник FLORENS 60. Ексклюзивний і елегантний світильник, який вдало прикрасить класичний і сучасний інтер'єр пух забезпечує оптимальне освітлення та дивовижний візуальний ефект: LED 37 Вт / 2960 лм / 3000 Каркас: висота 150 см / ширина 60 см / глибина 60 см Плафон: висота 26 см / ширина 60 см / гл 60 см. Золотий елемент абажура: висота 4 см. Кабель: 130 см. Кріплення: висота 4 см. / діам. 12 см Монтаж: стельовий Вага нетто: 9 кг Розміри упаковки: 65 см / 65 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 60cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Salon |
| Марка | Moosee |
| Матеріал | Metal, Szkło |
| Нитка | LED |
| Стиль | Nowoczesny, Klasyczny, Glamour |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колір | Złote |
| Колірна температура | 3000K |
| Ширина | 60cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

