


Доставка зі складу 5-10 днів.

Підвісний світильник Italux Laon Pnd20181096 Незвичайний дизайн цього світильника означає, що ви не пройдете повз нього байдужим. Шість кавових трубочок, що закінчуються молочно-білими скляними кульками, химерно підвішені на дротах. Ціле створює естетичний каскад, красиво облаштовуючи простір. Завдяки високоякісним матеріалам, з яких виготовлено світильник, вдалося поєднати стильний зовнішній вигляд і функціональність.

Специфікація: Колір: Коричневий матеріал: алюміній, Ширина видувного скла: 27 см Висота: 120 см Довжина: 43см Тип джерела світла: Вбудований світлодіод Кількість джерел світла: 6 Максимальна потужність: Джерело світла 6 Вт в комплекті: Так Світловий потік: 3600 лм Колір світла: Клас герметичності 3000K: IP20 Напруга живлення: 230В абажур: Білий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 27cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 27 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 6 źródeł |
| Кімната | Salon |
| Максимальна потужність лампи | 6W |
| Марка | Italux |
| Матеріал | Szkło, Aluminium |
| Мoдель | LAON |
| Нитка | LED |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колір | Brązowe |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Ширина | 27cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

