

Доставка зі складу 5-10 днів.

Стельовий світильник Maxlight Diamante (C0121) поєднує в собі естетику сучасного та гламурного стилю. Кругла скляна рамка покрита кристалами, які красиво переливаються на світлі. Блискучі частинки нагадують ювелірні вироби, що зробить ваш дім більш розкішним. Стельовий світильник додасть простору вишуканий характер, висвітливши дизайнерські вітальні, просторі їдальні та обрані комерційні приміщення, має місце для п’яти джерел світла.

Специфікація: Матеріали: скло | метал Оздоблення: хром Колір: прозоро-білий Розміри: Загальна висота: 13 см Ширина: 38 см Регулювання кута світла: немає Джерела світла (не входять): 5 x G9 / 230 В / макс. 42 Вт (загальна 210 Вт) Світильник адаптований до світла джерела з класом енергоспоживання від А++ до Е та світлодіодні лампи будь-якої потужності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 13cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 38cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 38 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 5 źródeł |
| Кімната | Salon, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 42W |
| Марка | Maxlight |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | G9 |
| Стиль | Nowoczesny, Glamour |
| Тип | Plafony |
| Ширина | 38cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

