
Доставка зі складу 5-10 днів.
Trio Lighting R31294036 Sprout Led Rl (TRR31294036)
Стельові світильники є ключовими елементами освітлення, які не тільки впливають на функціональність інтер'єру, але й є важливим елементом декору. Завдяки різноманіттю стилів і застосувань люстри, плафони і точкові світильники ідеально підходять для різних приміщень. Trio Lighting R31294036 Sprout Led Rl (TRR31294036) — це сучасний і елегантний підвісний світильник, який додасть вашій вітальні унікальний характер.
Параметри світла
Trio Lighting R31294036 Sprout оснащений чотирма джерелами світла, що забезпечує потрібну кількість освітлення в кімнаті. Максимальна потужність лампочки становить 30 Вт, що забезпечує оптимальну яскравість. Лампа сумісна з лампочками E14, що забезпечує широкий вибір джерел світла, включаючи світлодіодні та енергозберігаючі лампочки.
Технічні характеристики
Стельовий світильник Trio Lighting R31294036 Sprout відрізняється сучасним стилем і високою якістю виготовлення. Його розміри 93 см в ширину і 150 см у висоту. Виготовлений з міцних матеріалів, таких як ротанг і масив дерева, він відрізняється елегантним зовнішнім виглядом і міцністю. Продукт має клас енергоспоживання А, що підтверджує його енергоефективність.
Енергозбереження
Стельовий світильник Trio Lighting R31294036 Sprout має клас енергоспоживання A і є екологічно чистим та енергозберігаючим рішенням. Відповідні джерела світла можуть додатково підвищити його енергоефективність, що призводить до зниження рахунків за електроенергію.
Функціональність і можливість налаштування
Лампа регулюється за допомогою диммованих ламп, що дозволяє регулювати яскравість відповідно до ваших індивідуальних потреб і створювати потрібну атмосферу в кімнаті. Виріб працює від мережі, що гарантує стабільну роботу.
Застосування в різних кімнатах
Trio Lighting R31294036 Sprout — ідеальне рішення для освітлення вашої віталь
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RL |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 17 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 4 źródła |
| Кімната | Salon |
| Максимальна потужність лампи | 30W |
| Марка | RL |
| Матеріал | Rattan, Lite drewno |
| Нитка | E14 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Żyrandole |
| Колір | Czarne |
| Ширина | 93cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

