
Доставка зі складу 5-10 днів.

Егло ГОРНВУД Підвісний світильник (43424)
Підвісний світильник у вінтажному стилі Серія HORNWOOD. Чотири металеві чорні абажури, що закривають прямі лампочки світловий промінь вниз. Корпус лампи виготовлений зі світлого дерева. Лампа адаптована до джерел світла з класичною великою різьбою, а не до ламп входять в комплект поставки. Світильник ідеально підійде для сучасного середовища інтер'єрах, на кухні, їдальні, холі або у вітальні над столом.

Дані технічний
Матеріал корпус: сталь
Колір корпус: чорний, кремовий
Абажур/абажур матеріал: дерево
Колір абажур/абажур: коричневий
Тип гнізда (1): E27
Довжина артикул (в см): 110
Ширина артикул (в см): 18
Висота артикул (в см): 110
Довжина обшивка стелі (в см): 70
Ширина обшивка стелі (в см): 5
Висота обшивка стелі (в см): 4
Потужність: 4x40 Вт
Напруга вхід: 230 В
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 50 W |
| Висота | 110cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 90cm мм |
| Додаткова інформація | Możliwość ściemniania |
| Марка | Eglo |
| Мoдель | hornwood |
| Нитка | E27 |
| Тип | Zwieszane |
| Колір | Czarne |
| Ширина | 110cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

