
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Код виробника 003064-021961 Тип світильника: підвісна Серія: Carlo Матеріал: сталь Покриття: матове Модель: CARLO Тип джерела світла: вбудований LED Колір: чорний Максимальна потужність [Вт]: 65 Тип захисту [IP]: 20 Кількість люменів: 3900 Кількість кельвінів: 4000 Висота [см]: 200 Діаметр [см]: 80+120
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 120cm мм |
| Додаткова інформація | Źródło światła w zestawie |
| Клас енергоспоживання | A |
| Марка | Zuma Line |
| Мoдель | PL210503-800+1200-BK |
| Нитка | LED |
| Тип | Zwieszane |
| Колір | Czarne |
| Колір світла | Белый neutralny |
| Ширина | 80cm мм |
| Яскравість (лм) | 3900 |
- Ціна: 9 999 ₴

