




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Вішалка, підставка для одягу, додаткова шафа, книжкова шафа, полиця для взуття
ВІШАЛКА ДЛЯ ОДЯГУ З ПОЛИЦЯМИ

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

На підставці загалом 24 гачки, розташовані у 2 ряди: у першому та другому рядах по 12 гачків. Гачки використовуються для зберігання пальто, курток, сумок, головних уборів або ключів. Вішалка особливо корисна в зимовий період, коли ми одягаємося багатошарово і додатково одягаємо шарфи, рукавички та шапки. Під вішалкою є 2 міцні та місткі полиці для взуття, які допоможуть упорядкувати ваше взуття у вашому домі, та сидіння, яке дозволить нам легко його взувати.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leobert |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 186cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 40cm мм |
| Марка | Leobert |
| Матеріал | Metal, Płyta wiórowa |
| Мoдель | HSR86BX |
| Тип | Wieszaki stojące |
| Колір | Brązowe |
| Ширина | 100cm мм |
- Ціна: 10 390 ₴
- В наявності
- Код: 168277368
Ширма Leobert 100Х40Х186 (HSR86BX)
10 390 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.





