

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Міцна дерев'яна конструкція
Доступний у чотирьох розмірах
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 42cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 72cm мм |
| Марка | Trixie |
| Матеріал | Drewno |
| Розмір собаки | Rasy średnie (10-25kg) |
| Тип | Z dwuspadowym dachem |
| Ширина | 72cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

